• Witamy w firmie Ethan&Allen i zapraszamy do kontaktu.
  • biuro@ethan-allen.pl

O firmie

Ethan & Allen

Wspieramy Klientów oraz ich biznesy dostarczając im precyzyjnie dopasowane rozwiązania finansowe, wiedzę i bezpieczeństwo. Na codzień kierujemy się wysokimi standardami obsługi, jakością oraz pewnością, że każdy Klient otrzyma od nas propozycję odpowiedniego dla niego produktu. Oferując kompleksową ofertę w pełni dostosowaną do ich potrzeb, oczekiwań oraz możliwości dbamy o przejrzystość i bezpieczeństwo transakcji.

Naszym priorytetem jest budowa długotrwałych relacji z Klientami oraz dokładamy wszelkich starań, aby w innowacyjny sposób oferować im optymalne rozwiązania finansowe.

img

Kim jesteśmy?

Jestesmy niezależnym pośrednikiem finansowo-ubezpieczeniowym - reprezentujemy interesy naszych klientów. W Waszym imieniu szukmy najlepszych dla Was rozwiązań, negocjujemy najlepsze warunki oraz monitorujemy realizowane przez nas projekty. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i z klientami korporacyjnymi i flotowymi.

Zapewniamy kompleksową obsługę:

Opracowujemy

złożone produkty finansowe i ubezpieczeniowe

Negocjujemy

w Waszym imieniu najlepsze warunki

Analizujemy i porównujemy

oferty różnych firm finansowych i ubezpieczeniowych

Doradzamy

przy wyborze najlepszego produktu

Wyjaśniamy

wszystkie zawiłości, technikalia i teksty "drobnym druczkiem"

map
Nasza rola

Naszą rolą jest profesjonalna pomoc Klientom w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań finansowych, które są dostępne na polskim rynku.

Niezależnie czy jesteś osobą poszukującą finansowania, masz potrzebę ubezpieczenia siebie i bliskich, czy potrzebujesz oferty dla Twojej firmy – dostarczymy Ci niezbędnych informacji abyś mógł wybrać najlepszą dla Ciebie ofertę na rynku.