• Witamy w firmie Ethan&Allen i zapraszamy do kontaktu.
  • biuro@ethan-allen.pl

Ubezpieczenia Wrocław

Jeżeli poszukujesz ubezpieczenia, leasingu, pożyczki lub kredytu w Wrocławiu lub okolicach to zapraszamy Cię do kontaktu z ekspertami Ethan&Allen. Zapewniamy, iż uzyskasz profesjonalne wsparcie oraz najlepszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie.

Na wrocławskim rynku działa wielu doradców ubezpieczniowych. Nie każdy z nich może jednak poszczycić się posiadaniem w swojej ofercie dostępu do pełnej gamy ubezpieczeń niemal wysztkich Towarzystw ubezpieczenowych oferujących ochronę ubezpieczeniową majątku, zdrowia i życia zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców i firm. W naszej ofercie oprócz znanych i często wybieranych ubezpieczeń komunikacyjnych oraz zdrowotnych znajdziecie Państwo również wysoce wyspecjalizowane ubezpieczenia dla firm oraz programy konsolidacji ubezpieczeń oraz wsparcia przy likwidacji szkody.

Na rynku wrocławskim dostępnych kilkunastu doradców oferujących różnego rodzaju leasingi - najczęściej samochodów lub nieruchomości. Ethan&Allen również posiada je w swojej ofercie, a dodatkowo możemy Ci zaproponować leasing maszyn i urządzeń oraz sprzętu - komputerowego i biurowego.

Branża pożyczkowa w Wrocławiu jest reprezentowana przez wielu różnych pośredników. Większość firm pożyczkowych działających w naszym kraju ma siedzibę w Warszawie. Ethan&Allen współpracuje nie tylko ze stołecznymi podmiotami ale może swoim klientom zaproponować finansowanie w postaci pożyczki nie tylko od firm pożyczkowych ale również od inwestorów prywatnych oraz tzw. familly office i klubów inwestycyjnych.

Rynek pośrednictwa kredytowego w Wrocławiu jest dobrze rozwinięty. Na stronach KNF na dzień 21.01.2021 w Wrocławiu zarejestrowanych jest 25 pośredników kredytowych oferujących kredyty hipoteczne. Klienci mając więc szeroki wybór usług doradztwa i pośrednictwa kredytowego.

Również Ethan&Allen prężnie działa w Wrocławiu gdzie współpracuje z doświadczonymi doradcami ubezpieczniowymi, kredytowymi i pośrednikami. Zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego na naszej stronie aby skontaktować się naszym wrocławskim Doradcą.

Zamów kontakt