• Witamy w firmie Ethan&Allen i zapraszamy do kontaktu.
  • biuro@ethan-allen.pl

Kompleksowość – wybierz, sfinansuj i ubezpiecz auto dla swojej rodziny lub firmy.

img

10

Sty

Kompleksowość – wybierz, sfinansuj i ubezpiecz auto dla swojej rodziny lub firmy.

2021-01-10 OGÓLNE

W ostatnim czasie mam wrażenie, że cały świat dąży w kierunku kompleksowości. Nie inaczej jest również w Ethan&Allen. Za naszym pośrednictwem, w jednym miejscu możesz wybrać samochód, jego finansowanie i ubezpieczenie bez konieczności wychodzenia z domu lub biura - w 100% online. Dzięki temu nie będziesz tracił czasu na odwiedziny wielu salonów samochodowych, poszukiwaniu finansowania, a następnie ubezpieczenia. Teraz możesz to zrobić siedząc wygodnie w swoim salonie albo w innym, dogodnym dla Ciebie miejscu.

Samochody

Możemy zaproponować Ci szeroką gamę samochodów nowych i używanych, osobowych i dostawczych. Po zdefiniowaniu kryteriów nasi eksperci znajdą dla Ciebie odpowiedni samochód, wynegocjują najlepsze warunki korzystając z wielu korzystnych warunków promocyjnych. Mogą umówić również wizytę u dilera gdzie na własne oczy zobaczysz swój nowy pojazd i zasiądziesz w fotelu kierowcy.

Finansowanie

Za samochód możesz zapłacić gotówką niemniej jednak jeżeli wolisz by koszt zakupu samochodu był rozłożony w czasie to daj nam znać. W Twoim imieniu porozmawiamy z bankami i innymi instytucjami finansowymi i znajdziemy wygodny i tani sposób finansowania Twojego nowego auta. Bez zbędnych formalności, bez konieczności odbycia wielu spotkań lub wypełniania skomplikowanych formularzy.

Ubezpieczenie

Po wybraniu samochodu, załatwieniu formalności z jego sfinansowaniem przechodzi pora na wybranie ubezpieczenia – optymalnego pakietu akceptowane przez finansującego oraz bezpiecznego dla użytkownika pojazdu. Setki klientów miesięcznie korzysta z przygotowanych przez nas ofert i znakomita większość z nich wraca, by ubezpieczać za naszym pośrednictwem inne pojazdy, nieruchomości oraz życie z zdrowie pracowników i rodziny.

Cały czas pracujemy nad podniesieniem naszych kompetencji i poszerzeniem oferty aby jeszcze skuteczniej odpowiadać na potrzeby zgłaszane przez naszych klientów. W trakcie całego procesu możesz liczyć na wsparcie doświadczonych konsultantów Ethan&Allen oraz dedykowanego opiekuna dbającego o kompleksowe załatwienie Twoich spraw.