• Lider w dostarczaniu najlepszych
  rozwiązań finansowych w Polsce.

  Dowiedz się więcej
 • Dostarczanie Klientom najbardziej
  atrakcyjnych produktów finansowych.

  Dowiedz się więcej
 • Lider w dostarczaniu najlepszych
  rozwiązań finansowych w Polsce.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Pomagamy przedsiębiorcom poszukującym szybkiego finansowania. Wybieramy rozwiązania najbardziej dopasowane do potrzeb klienta. Wspieramy firmy, którym bank odmówił udzielenia kredytu.

Ubezpieczenia

Znamy się na identyfikacji i ocenie ryzyka. Potrafimy znaleść lub zaprojektować produkty ubezpieczeniowe. Sprawnie je uruchamiamy i obsługujemy w pełnym zakresie w trakcie ich trwania.

Doradztwo

Pomagamy w wyborze strategii i podejmowaniu decyzji biznesowych, wnosząc specjalistyczną wiedzę i unikalne doświadczenie poparte sukcesami, która później procentuje przez lata.

Szukasz najlepszych specjalistów od usług finansowych?

Świadczymy kompleksowe usługi usługi finansowe dla przedsiębiorców z różnych sektorów gospodarki oraz osób prywatnych. Sukcesywnie inwestujemy w nowe technologie by efektywnie automatyzować procesy biznesowe i podwyższać komfort naszych Klientów. Nasza przewaga konkurencyjna to ugruntowana wiedza w połączeniu z ciągłym rozwojem oraz troska o wzajemne zaufanie i budowanie długotrwałych relacji.

ETHAN & ALLEN W LICZBACH

Obsługujemy 500+ klientów rocznie

1230

Zakończonych projektów

790

Obsłużonych klientów

3060

Obsłużonych zapytań

Najlepsze produkty finansowe w jednym miejscu.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

O nas

Wspieramy przedsiębiorców w rozwoju ich biznesu, dostarczając im precyzyjnie dopasowane rozwiązania finansowe, wiedzę i bezpieczeństwo. Z naszych usług korzystają również osoby prywatne.

 • Finansowanie (kredyty, pożyczki, leasingi, restrukturyzacje)
 • Ubezpieczenia (majątkowe, osobiste, komunikacyjne)
 • Doradztwo (strategiczne i operacyjne)
Najnowsze wpisy

blog i wiadomości branżnowe

img

23

Sty
Aleksandra Allen

Ubezpieczenia w czasach zarazy

Jesteśmy po 10 miesiącach pandemii, która zaczynając pod koniec ubiegłego roku od Chin rozlała się na cały świat. Jej efekty widać dobitnie na poziomie całych gospodarek, rynków, poszczególnych działalności ale również nastrojów społecznych. O ile poprzedni kryzys finansowy przeszliśmy tylko odrobinę poobijani o tyle wydaje się, że skutki tego zjawiska będą dotykać nas przez wiele kolejnych lat.

img

21

Sty
Aleksandra Allen

Konsolidacja ubezpieczeń

Jeszcze kilka lat temu nikt nie znał pojęcia kredytu konsolidacyjnego i nikt nie wiedział o możliwości konsolidowania długu. Dzisiaj ten instrument to najczęściej stosowana forma restrukturyzacji zadłużenia, szczególnie w ramach udzielanych kredytów konsumenckich. Podobnie jest z ubezpieczeniami gdzie w ich konsolidacji coraz częściej szukają oszczędności zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy.

Szukasz profesjonalnego podejścia
i wysokiej jakości produktów i usług?